Tiskové zprávy

MG CHARGE - ŘEŠENÍ PRO SNADNÉ NABÍJENÍ

28. 11. 2023 | ZS EV, EHS, MG4, MG5, MG4 Long Range, MG4 XPower | MY23 | Produktové

 

MG CHARGE

Značka MG v ČR představila řešení pro snadné nabíjení nazvané MG CHARGE.

 

Hlavním smyslem programu MG CHARGE je poskytnout všem zákazníkům značky MG nadstandardní a kvalitní služby v oblasti elektromobility. Neméně důležitý je okamžitý zákaznický servis MG CHARGE 24/7 pro všechny příznivce elektrických modelů značky.

 

„Nabíjecí karty programu MG CHARGE jsou platné u všech hlavních poskytovatelů elektrické energie v rámci ČR i EU - tedy u stanic sítí ČEZ, EON, PRE a IONITY. V ČR je prioritou společnost PRE jakožto dodavatel s největším pokrytím sužeb a nabíjecích stanic. Karty MG CHARGE mohou využít soukromí zákazníci i podnikatelé a firmy“, říká Marek Vodička, Marketingový a PR manažer M Motors CZ.

Karty MG CHARGE mohou zákazníci získat prostřednictvím autorizovaných dealerů MG a jejich aktivace může proběhnout u dealera nebo online na webu MG.

 

Řešení pro domácnosti i firmy

Zvláště z hlediska nabíjecí infrastruktury je důležité zvolit kvalitního a spolehlivého partnera, který se v problematice dobře orientuje a následuje v tomto odvětví nové trendy. V rámci programu MG Charge jsou tyto atributy klíčové, abychom pro zákazníky značky MG zajistili jen ty nejlepší služby.

Pro zákazníky je připravena speciální nabídka AC nabíjecích stanic MyBox MG CHARGE s volitelnou instalací a řešení dynamického řízení výkonu. Komplexní nabídku pro řešení dobíjení doplňují i fotovoltaické elektrárny, které umí velmi efektivně využít solární přebytky právě pro dobíjení elektromobilu.

 

Kompletní nabídku programu MG Charge mohou zákazníci nalézt zde na webových stránkách MG https://www.mgmotor-czech.cz/mgcharge/

 

 

 


Související fotografie

MG5 ZS EV

Podobné soubory

Ke stažení