Tiskové zprávy

Program MG 777

21. 09. 2023 | ZS, ZS EV, HS, EHS, MG4, MG5, MG4 Long Range, MG4 XPower, MG Cyberster | MY23 | O společnosti

 

Program TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET

 

Koupit si nový vůz se 7 lety klidu je snem každého majitele a přesně to nyní nabízí MG zákazníkům na trzích střední a východní Evropy.

TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET je kombinovaná nabídka, která zahrnuje

 

  • 7 let tovární záruky
  • 7–15 let asistenční služby
  • 7 let záruky na neprorezavění karoserie nyní včetně roční kontroly karoserie zdarma po dobu 7 let

 

MG je ikonická značka se stoletou historií a je také nejrychleji rostoucí značkou na evropském trhu s 118 000 prodanými vozy v regionu CEE v první polovině roku 2023.

Ať už si naši zákazníci plánují koupit nejnovější elektromobil pro firmu, nebo pohodlné rodinné SUV, bezpečnost a spolehlivost jsou jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vozu.

Inovativní přístup značky MG v této oblasti spočívá v rozšíření již existující tovární záruky na 7 let nebo 150 000 km o dvě další nabídky, které zajistí, že řidiči MG se budou moci na silnicích kdykoli a kdekoli cítit bezpečně a s vědomím, že o ně bude vždy dobře postaráno.

Naše značková 7-15letá asistenční služba zahrnuje pomoc při mechanické nebo elektrické poruchy vozidla včetně vybité baterie 12V a baterie pohonu, dopravní nehody, problému s palivem (nedostatek paliva, záměna paliva, nekvalitní palivo), problému s klíči od vozidla (ztracené klíče, zabouchnuté klíče, zničené klíče), problému s pneumatikami (defekt, vandalismus, netěsnosti nebo jiné poškození), pokusu o krádež nebo vandalismus, je-li následkem toho vozidlo nepojízdné. Dále se týká krádeže vozu, požáru vozu, živelné pohromy, bezplatné volání do call centra a odtah k nejbližšímu prodejci MG kdekoli v Evropě.

 

7letá záruka na neprorezavění karoserie nyní navíc zahrnuje roční kontroly karoserie vozu zdarma po dobu 7 let.

„Cílem programu je nabídnout všem majitelům MG jedinečný zážitek z bezpečné jízdy. Nový program TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET zdůrazňuje naši důvěru v kvalitu a prémiovou technologii vozů MG a chceme, aby se na své vozy plně spolehli také naši zákazníci. Se všemi starostmi a nejistotou dnešní doby může být jejich vůz tím, o co se nikdy nemusí starat,“ říká Martin Králíček, generální ředitel MG Motor CZ.

 

Povědomí o značce MG je již nyní výjimečné a dále se zlepšuje, protože dostupnost a inovace jdou ruku v ruce na cestě MG stát se přední prémiovou značkou v regionu.

Programy TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET jsou zákazníkům MG k dispozici od září 2023 v Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii, Řecku a Rumunsku.

 

 

 


Podobné soubory

Ke stažení